Kropeczka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2005

Teoś i Kropka o psiaki starszej osoby, która od jakiegoś czasu leczy nowotwór złośliwy i  została zabrana do hospicjum. Oba bardzo ze sobą związane, było by idealnie, gdyby mogły trafić do jednego domu.

Kropeczka to subtelna i delikatna sunia, która nie narzuca się, a jednak jest spragniona kontaktu i czułości. Uwielbia być głaskana i przytulana. Swoje życie najchętniej spędziłaby u boku ukochanej osoby na kanapie. Prowadzi raczej spokojne i stateczne życie. Potrzebuje opiekuna, który jej takie zapewni.

***

Teoś znalazł dom, Kropa wciąż czeka…

***

Co czuje pies gdy z dnia na dzień z staje się bezdomny?
Co czuje gdy widzi swoją ciężko chorą Opiekunkę po raz ostatni? Czy wie? Co czuje pies gdy z ciepłego, bezpiecznego domu trafia w obce miejsce pod opiekę obcych osób? Co czuje pies gdy kilka lat czeka na nowy dom, bo jest czarny, stary i nierasowy?
Zapytajcie o to Kropeczkę.

Co czuje pies gdy po kilku latach w „bidulu” spotyka na swojej drodze osobę, która zabiera go do swojego domu, otacza miłością i mówi „Jesteś taka wspaniała”? Co czuje pies, gdy znowu ma DOM, chociaż lata świetnej kondycji już dawno minęły?
Zapytajcie o to Kropeczkę.

Co czuje człowiek, który decyduje się na adopcję starszej, czarnej kundelki choć inni zastanawiają się czy będą lepiej wyglądać z yorkiem czy z buldożkiem?
Zapytajcie o to Kasię.

Kropka ma DOM.
Kasiu, dziękujemy

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: