Labek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Miał dom, kochającego właściciela, cieplutkie legowisko i pełną miseczkę. Chodził na spacery, biegał do woli na ukochanej polanie, gonił za rzucanym, patykiem. Kładł głowę na kolana i czkał aż kochające dłonie go po niej pogłaszczą. Tak było kiedyś.
Śmierć przyszła nagle, zabrała mu nie tylko ukochanego pana, ale i poczucie bezpieczeństwa. Zastanawiał się co z nim będzie.
Wierzył, że znajdzie się ktoś, kto go znów przytuli, pokocha. Tak się niestety nie stało. Biedny zrozpaczony pies trafił do zimnego boksu łódzkiego, schroniska. Nie rozumiał dlaczego zamiast okien są kraty, zamiast legowiska, zimna buda, a trawki beton. Nie rozumiał, dlaczego inne psy się na niego rzucają, gryzą, odganiają od krat. Nie dawały mu spokoju nawet te najmniejsze. Zapłakał biedny Lab nad swoim losem i posmutniał coraz bardziej. Ludzie go nie chcą, pobratymcy odrzucają . Pytał sam siebie „dlaczego”?
Teraz jest w boksie z suczkami. Jest trochę lepiej, ale poczucie bezpieczeństwa zniknęło na dobre.
Lab jest spokojnym , nieśmiałym i zastraszonym psiakiem, który trafił do łódzkiego schroniska po zmarłym właścicielu w marcu ubiegłego roku. Ten sześcioletni mix labradora nie radzi sobie w schronisku. To bardzo delikatny piesek, który z nadzieja czeka na kochającego człowieka i ciepły domek, w którym znów poczuje się bezpiecznie.
Pomóż mu odzyskać wiarę w człowieka, zabierz go ze schroniska i spełnij jego największe marzenie. Jest nim KOCHAJĄCY DOM !

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: