Lola


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: pitbull
  • Rok urodzenia: 2009

Lola jest u nas od trzech lat i dotąd szczęście jej nie sprzyjało. Odebraliśmy ją interwencyjnie od właściciela, który rozmnażał pitbulle w komórkach. Psy mieszkały na mrozie, jadły odpady, nie miały żadnej opieki, nie mówiąc już o socjalizacji. Bardzo długo walczyliśmy o to, by właściciel został odpowiednio ukarany, a psy odebrane mu na zawsze. Tak też się stało – sprawa skończyła się wyrokiem skazującym w zawieszeniu. Najważniejsze jednak, że sąd zasądził przepadek zwierząt na rzecz naszej fundacji, co oznacza, że możemy szukać im nowych domów.

Lola bardzo na niego czeka. Jest wspaniałą, wdzięczną i bardzo subtelną sunią, której nie sposób nie kochać. Przebyła długą drogę ku normalności, bo wcześniej jej życie składało się wyłącznie ze strachu przed człowiekiem. Teraz dużo śmielsza, bardziej otwarta i kochająca Lola czeka na swój moment.

Dzisiaj jest już gotowa by wystartować w wyścigu o nowy dom i lepsze życie. Jest suczką bardzo sympatyczną, uwielbiającą towarzystwo człowieka. Ma swoich psich przyjaciół, uwielbia dzieci.

Adopcja zostanie poprzedzona prośbą o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, którą wysyłamy na maila, wizytą przedadopcyjną oraz podpisaniem umowy adopcyjnej.

__

W 2014 roku Lola znalazła wpaniały dom!

__

17.01.2017

Dostaliśmy informację, że dziś odeszła adoptowana od nas pitbullka Lola. Ta cudowna, delikatna sunia naprawdę wiele przeszła, ale w końcu znalazła fantastycznych ludzi. Lola poważnie zachorowała (guz pnia mózgu), ale wiemy, że miała najlepszą opiekę i miłość. Dziękujemy Agnieszko i Janie I trzymajcie się.

Psigody Loli

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: