Lotnik vel Ryan


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Na początku czerwca otrzymaliśmy zgłoszenie, że to maleństwo widoczne na zdjęciach zostało wyrzucone z okna mieszkania na trzecim piętrze przez pijaną właścicielkę. Spadł na samochód osobowy, cudem przeżył. Roboczo nazwaliśmy maluszka Lotnikiem, trochę na przekór całemu nieszczęściu, jakie go spotkało. Mały Lotnik trafił do kliniki w stanie niedożywienia, wychudzony, z wystającymi kostkami. Był przerażony, w głębokim szoku. Podczas wypadku złamał przednią łapkę. Rekonwalescencja trwała miesiąc, aż wreszcie się udało… Lotnik, a teraz Ryan, jest już gotowy, by rozpocząć lepsze życie.

Ten, kto zdecyduje się na adopcje Ryanka, musi wiedzieć jedną rzecz – jego spojrzenie rozbraja i wzrusza nawet największego twardziela. Do tego Ryanek bardzo dobrze wie, kiedy z niego korzystać. Jest drobny i delikatny, choć chce uchodzić za groźnego i czujnego brytana. Stosuje technikę „najpierw obszczekam, a potem dam się pogłaskać”.

Ryanek będzie idealnym towarzyszem dla spokojnej i zrównoważonej osoby. Może to być ktoś starszy lub w średnim wieku, kto nie prowadzi nazbyt aktywnego trybu życia, albo młoda osoba szukająca wiernego przyjaciela.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: