Malibu


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2012

Trudno sobie wyobrazić, że ten subtelny i delikatny psiaczek spędził prawie pół roku wałęsając się po miasteczku. Niechciany, przeganiany, w końcu nawet wykopywany przez tych, którym przeszkadzał jego widok. Dostawaliśmy wiele zgłoszeń i próśb, by mu pomóc. Gdy nasz Pesto pojechał do domu tymczasowego Julii Pietruchy, zwolnił się boks i powstało miejsce dla Malibu. Jego tułaczka dobiegła końca.

Dawno nie było u nas psa, który jednocześnie całym sobą pragnie być głaskany i przytulany, panicznie się przy tym obawiając dotyku. Jego ogon lata jak szalony do każdego, kto go odwiedza. Przy tym wyjście z budy wydaje się być dla niego przeogromnym wyzwaniem. Na szczęście coraz częściej to wyzwanie podejmuje 😉

Malibu jest młodziutki i jeszcze wszystko przed nim. Jest przepięknie umaszczony (kremowy w biszkoptowe łaty) i ma pełne wyrazu orzechowe oczy. Nie można się w nim nie zakochać. Jest uległy, posłuszny, reaguje na przywołanie. Nie brudzi w boksie, dogaduje się z innymi zwierzętami, jest oazą łagodności dla nich jak i dla ludzi.
Marzy nam się dla niego ciepły dom rdziny z dziećmi, z którymi Malibu będzie spędzał długie godziny na zabawach i przytulankach.

 

sierpień 2015

Nasze marzenia spełniły się. Malibu ma wspaniały dom w Łodzi!

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: