Melisa


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mini
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2013

Trójka psich dzieci, wraz z troskliwą psią mamą, mieszkała w zagraconej i pełnej rupieci szopie, bez kontaktu z człowiekiem. Jadły to, co udało się znaleźć matce. Rzadko wychodziły na zewnątrz, bały się świata, który tam je może czekać. W szopie spędziły największe mrozy, od momentu urodzenia, aż do zabrania ich przez nas pewnego mroźnego wieczoru.
Mięta, Melisa i Szałwia to trzy małe suczki, które razem z ich matką Lili oraz Łatkiem i Łatką odebraliśmy interwencyjnie z gospodarstwa pod Zgierzem. Psiaki przeżyły piekło. Teraz powoli uczą się, że nie każdy człowiek zrobi im krzywdę.
Mięta, brązowa suczka. Jest najmniejsza, ale najbardziej aktywna. Na początku była strasznie przestraszona, ale teraz uwielbia biegać, szczekać i eksplorować teren.
Melisa, czarna podpalana. Najszybciej przekonała się do człowieka, uwielbia bawić się z innymi psami. Trochę nieśmiała i bardzo delikatna. Rozmiaru mikro – tak mała, że prawie mieści się na dłoni 🙂

Na zdjęciu Melisa i Mięta razem z Panią Małgorzatą Ostrowską-Królikowską i Antkiem Królikowskim oraz Julią Pietruchą, którzy niedawno gościli w naszym Ośrodku.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: