Melonik


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Całe życie spędziły wśród większych od nich, walcząc o przetrwanie – z nimi, z głodem i z całym światem dookoła. Trudno uwierzyć, że te miniaturowe pieski wciąż mają wiarę w ludzi. Pod grubym futrem sama skóra i kości, ale w sercu wciąż ogromne pokłady zaufania w człowieka. Rodzeństwo od kilku dni u nas – przyjechały razem z 9 husky z interwencji ze Skierniewic. Czekają na kogoś, kto czeka właśnie na nich.

Czym ujmuje Melonik? To jeden z tych psów, które nie dopominają się uwagi, lecz cierpliwie czekają aż zostaną zauważone. Skromny, w oczach ma obawę o to co przyniesie następny dzień. Widać, że brakuje mu radości życia, z którego młody pies powinien czerpać garściami. Melonik jeszcze nie zaznał szczęścia.

Rodzeństwo: Jagódka i Melonik mają około 2 lat. Poszukują ciepłych, prowadzących spokojne życie opiekunów, którzy gotowi będą poświęcić im czas i wynagrodzić wszystkie smutne chwile w ich życiu.

Chcesz być dla nich ich całym światem? Skontaktuj się z nami:
tel. 604 172 408 lub 602 457 408, mail natalia@fniz.pl

Jagódka i Melonik znalazły się u nas po interwencji

Na właścicielkę odebranego stada Fundacja złożyła doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzętami. Do czasu ustalenia statusu prawnego zwierząt nowy opiekun zobowiązany będzie do podpisania umowy tymczasowej adopcji.


Melonik zamieszkał razem z Jagódką w nowym domu w Warszawie,

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: