Mila


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Z serii psów tak brzydkich, że aż pięknych. Mimo, że lekko niewydarzona, z wyrazem twarzy tęskniącym za rozumem, nieprzypominająca absolutnie żadnego stworzenia poza gremlinem, nas ujęła i w sekundę zdobyła nasze serca. Dokładnie w Mikołajki została znaleziona na ulicy i przyprowadzona do przychodni dla zwierząt. Prawdopodobnie tego dnia dostała od losu najlepszy prezent z możliwych – szansę na lepsze życie. Oto mała Mila – nieudany prezent mikołajkowy.

Obstawiamy, że była za mało rasowa. Mogło być trudno wmawiać sąsiadom, że to sznaucer miniaturka. Znamy takich historii aż za dużo i nawet nie mamy zamiaru się zastanawiać nad prawdziwymi powodami wyrzucenia małej Mili. Ktokolwiek się jej pozbył nie wie i nigdy nie dowie się, co stracił.

Nie można jej nie pokochać. Patrzy tymi wielkimi oczami i udaje, że wszystko rozumie. Wlecze się za człowiekiem jak cień, jest ciekawa wszystkiego i wszystkich, wszędzie jej pełno. Ufa bezgranicznie. Ma tylko 10 tygodni, a już jest definicją psa porzuconego.

Jeśli nie szukasz psa, który na Twoich oczach będzie dorastał, uczył się nowych rzeczy, chłonął każde Twoje słowo i pójdzie za Tobą w ogień, absolutnie NIE WYBIERAJ Mili. Nawet NIE MYŚL o jej adopcji, jeśli nie urzeka Cię bezbronne psie spojrzenie, a szczenięca nieporadność nie sprawia, że rozpływasz się ze wzruszenia. W innym przypadku – Mila jest dla Ciebie 🙂

kontakt w sprawie adopcji:
602 457 408 lub (preferowany kontakt) natalia@fniz.pl
790 66 20 20 (kontakt do lecznicy weterynaryjnej, w której tymczasowo przebywa Mila)

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: