Nika


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: VI 2011

Absolutnie wyjątkowa sunia, która zupełnie nie odnajduje się w boksie. Ciągle szuka człowieka, czeka na jego zainteresowanie. Nie znosi samotności, rozpiera ją energia. Tak aktywne psy powinny mieć zapewnioną codzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu oraz towarzystwo ukochanych ludzi. Bardzo liczymy, że do Niki szczęście się uśmiechnie, bo zasługuje na dobre życie.

Sunia została znaleziona jako szczenię biegające w polu. Mogła podzielić los tych wszystkich psów, które urodziły się przypadkiem na wsi i nie doznały opieki człowieka. Trafiła jednak do nas, a my mamy szansę odmienić jej los.

Nika jest bardzo przyjazna, aktywna i łagodna. Będzie idealną towarzyszką długich spacerów czy „psich” sportów.  Ze względu na jej temperament powinna mieć dużą przestrzeń do biegania, ale jednocześnie duży kontakt z człowiekiem. Spacery i towarzyszenie człowiekowi to to, co Nika lubi najbardziej. Będzie też dobrym materiałem do szkolenia – jest bardzo inteligentna, szybko uczy się komend i lubi pracować.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: