Opel


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Jest kolejnym kociakiem, który znalazł „schronienie” pod maską rozgrzanego samochodu. Jego krzyk został usłyszany przez naszego wolontariusza w pobliżu skrzyżowania ulic Broniewskiego i Kilińskiego w Łodzi. Przez długi czas myśleliśmy, że my- ludzie, którzy kochają zwierzęta- mamy szczególne „szczęście” do spotykania na swej drodze niechcianych, chorych i bezdomnych zwierząt. Niestety. Po raz wtóry okazało się, że każdy widział, słyszał, szukał i ewentualnie próbował pomóc. Żadnemu z nich nie udało się usłyszeć, zobaczyć ani znaleźć. Osoba czuła na los zwierząt, różni się od”każdego” tym, że usłyszała, zobaczyła, znalazła i pomogła.

Kociak spędził pod maską samochodu co najmniej 12 godzin- ponieważ słyszano i szukano go już około 6 rano, zaś nasz wolontariusz znalazł go i wydobył w asyście policji i szczęśliwie przychylnych właścicieli pojazdu około godziny 18.

Obecnie kociak przechodzi intensywną socjalizację z psami, kotami i ludźmi w jednym z naszych domów tymczasowych. Został odrobaczony i zaszczepiony. W przyszłości czeka go kastracja.

Opel czeka na kochający dom stały.

KONTAKT:

Michał 501-044-212, m.plo@tlen.pl
Kasia 604-172-405, kasia@fniz.pl

_____________________________________________

Opel pojechał w ostatni weekend 2012 roku do nowego domu. Dziękujemy Maćkowi i jego partnerce, którzy dali mu dom.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: