Pianka


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: 2010

Historia z cyklu „odpowiednia osoba była w odopowiednim miejscu w odpowiednim czasie”. Z takich, kiedy jeden mały zbieg sprzyjających okoliczności zmienia życie. W tym wypadku kocie, Piankowe życie. Bardzo byśmy chcieli, aby ta historia przytrafiała się także innym kotom, a także innym ludziom. By ktoś, kto spotka głodnego i zmarzniętego zwierzaka i MOŻE mu pomóc, nie obrócił się na pięcie, ale uratował go z prostego powodu: bo MOŻE.

Początek zimy to bardzo ciężki okres dla kotów. Pianka tę zimę miała spędzić koło łódzkiego lotniska, przy ruchliwej drodze, bez możliwości schowania i zagrzania się. Mimo, że szukała pomocy, nikogo zbyt mocno nie interesował jej los. Pracownicy pobliskiego zakładu wynosili jej jedzenie, ale to stanowczo za mało dla oswojonego kota próbującego przetrwać zimowe mrozy.

Nie musiała spędzić tam, krótkiej zapewne, reszty swojego życia. Mogła mieć więcej i dostała szansę. Tylko dlatego, że ktoś zauważył ją oszronioną i skuloną pod ścianą budynku i nie odszedł udając, że nie widzi.

Pianka okazała się być towarzyską i ufną koteczką, ewidentnie kiedyś kochaną i rozpieszczaną. Dobrze wie jak okazać czułość opiekunowi, doskonale komunikuje się z człowiekiem. Żyje w zgodzie z innymi zwierzętami, ale i sama potrafi sobie zorganizować czas. Mruczy, barankuje, zaczepia i domaga się uwagi. Zasługuje na znacznie więcej niż dotąd otrzymała od losu.

Do adopcji wydamy ją zdrową, zaszczepioną i wysterylizowaną. Gotową do pokochania od zaraz.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: