Pinky


  • Płeć: samiec
  • Rozmiar: średni
  • Rok urodzenia: styczeń 2019

Kiedy jesteś psim młodzieńcem i nagle zostajesz sam w wielkim świecie, wszystko wydaje ci się ogromne i przerażające. Nie masz człowieka – przewodnika, który pokaże ci co jest bezpieczne, miłe i dobre. Nieznajomi stają się wrogami, ciche kąty – mrocznymi zaułkami a dotąd ciekawy świat – okropnym miejscem pełnym czyhających wokół niebezpieczeństw.

Tak właśnie musiał czuć się Pinky – młody psiak który trafił do nas prosto z jednej najbardziej ruchliwych łódzkich ulic. Błąkał się po niej ukrywając przed ludzkim wzrokiem, aż w końcu, zrezygnowany za schronienie wybrał środek wielkiego ronda. Nie potrafił zaufać ludziom, którzy chcieli zabrać go w bezpieczne miejsce. Nie wierzył, że z ich strony może go czekać dobry los. Ale teraz już wie.

Jest z nami od niedawna a już pokazał nam się w samych superlatywach. Jest energicznym, wesołym psiakiem – dokładnie takim jaki powinien być taki młody psiak. Uwielbia towarzystwo człowieka, zabiega o jego uwagę. Ma psie koleżanki i kolegów i bez problemu się z nimi dogaduje. Jest pojętnym młodzieńcem a do szczęścia brakuje mu tylko rodziny.

 

__

Pinky zamieszkał w Łodzi 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: