Pongo


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2009
Jeśli szukasz psa zawsze pogodnego, szalonego, gdy można i posłusznego, gdy trzeba, jeśli marzy ci się idealny towarzysz do wspólnych spacerów i kumpel, który będzie ci wierny do grobowej deski – to właśnie go znalazłeś.
 
O takich psach jak Pongo trudno napisać coś innego, jak tylko pochlebstwa. Ale tak między nami, zupełnie szczerze, to ma on jedną wadę, którą wyjawimy od razu, by ten opis wydawał się bardziej wiarygodny. Otóż Pongo potrafi otwierać drzwi. Przeskoczy też niewysokie ogrodzenie, gdy będzie bardzo tęsknił. Robi to, bo bardzo tęskni za człowiekiem i chce być zawsze blisko KOGOŚ. A może to nie jego wada, a tylko jedna z wielu jego zalet?
 
Pongo uśmiecha się całym sobą. A co więcej, uśmiechem zaraża inne psiaki, z którymi ma doskonały kontakt. Jego najlepszym kumplem jest Uszko, z którym szaleją do upadłego. Pongo nie wie co to konflikt.
 
Spacery z nim to sama przyjemność. Pilnuje się, nie ciągnie i ma całkiem niezłą kondycję.
 
ZAWSZE przychodzi na pierwsze zawołanie i NIGDY nie brudzi w swoim boksie.
 
Uwierzcie nam na słowo, że Pongo to wymarzony pies. Wiemy, że odnajdzie się równie dobrze w rodzinie z dziecmi, jak i u młodej aktywnej osoby, czy nawet w domu spokojnego miłośnika spacerów dla zdrowia.
 
Pongo ma ok. 8 lat i niestety większość swojego życia spędził u nas. Jest szczęśliwy, ale wciąż jeszcze nie ma poijęcia, jak to jest mieć swój dom.
 
Kto pokocha naszego wariata?
________
3.01.2017 Ponguś trafił do wspaniałego domu 🙂
pongo
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: