Puszkin


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mały
  • Rok urodzenia: 2019

 

Puszkin urodził się pod koniec marca i pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest kiciusiem z ogromnym charakterkiem. Nie straszne mu towarzystwo innych kotów i nawet warczenie dużego psa nie robi na nim wrażenia Potrafi się wszędzie wspiąć, ale nie z każdej wysokości potrafi znaleźć drogę powrotną, więc przed nowymi opiekunami wiele wyzwań, aby należycie zadbać o jego bezpieczeństwo. Puszkin bezbłędnie potrafi też zadbać o własny interes i jeżeli zdecyduje, że właśnie teraz jest pora karmienia, to będzie tak długo histerycznie miaułczał pod lodówką, aż jego żądanie zostanie spełnione. A jedzenie jest jego wielką miłością. Oprócz tego równie chętnie przytula się i mruczy, co bryka za piłeczką czy ogonami swoich starszych, kocich kolegów.

Osoby zainteresowane adopcją kotka proszone są o nadesłanie wypełnionej ankiety na adres ania@fniz.pl. Ankietę można pobrać ze strony http://niechcianeizapomniane.org/dokumenty/
Jednocześnie informuję, że jednym z warunków umożliwiających adopcję, jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i zabezpieczony (osiatkowany) balkon.

***

Puszkin znalazł wspaniały dom 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: