Rabarbar


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2012

Nowy mieszkaniec naszego ośrodka wygląda jakby ktoś skleił dwa psy w jednego. Jest krępy i tłuściutki. Ma krótkie łapki wykrzywione w literę X. Nienaturalnie dużą głowę. Umaszczenie tygryska, a charakter Misia Puchatka. Jest cudny i już go kochamy.

Ale ten uroczy wygląd nie oznacza, że jego widok powinien tylko bawić. Rabarbar wczoraj opuścił Psy z Radys. Jest niewidomy i wymaga dalszej diagnostyki okulistycznej, którą zapewnimy mu w Gabinet okulistyczny dla zwierząt. Musi zrzucić nieco wagi, bo jego łapki niedługo przestaną unosić jego ciężar i pojawią się problemy ze stawami i z kręgosłupem. Na szczęście nad jednym nie musimy pracować. Psychicznie Rab jest w doskonałej kondycji. Ktoś kiedyś pokocha go niemożebnie Właściwie to już czekamy na chętnych, bo im krócej będzie u nas, tym lepiej dla niego i dla nowego opiekuna. Ten będzie żałował każdego dnia, którego z nim nie spędził

Póki co zachęcamy was do wirtualnej adopcji Raba. Pomoc finansowa bardzo mile widziana, bo zamierzamy zająć się nim z właściwą dla nas troską.

___

20.11.2017

Rabarbar został niemożliwie pokochany przez Panią Hanię z rodziną 🙂

Dziękujemy!

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: