Sally


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: 2010

Czasem to koty znajdują nas, nie odwrotnie. Mają jakiś szósty zmysł, intuicję, a może instynkt mówiący im komu można zaufać. Wielu naszych podopiecznych nas odnalazło, po swojemu prosząc o pomoc. Tak było i z Sally.

Ta drobna koteczka wędrowała wśród samochodów na stacji benzynowej. Wpatrywała się w ludzi, szukała kogoś, kto zwróci na nią uwagę. Fundacyjny samochód to zawsze najlepsze miejsce, by otrzymać pomoc. Jakimś trafem zwierzaki o tym wiedzą 🙂

Sally podeszła, zaczęła miauczeć, wpatrywać się wielkimi oczami. Do złudzenia przypominała koteczkę Fionkę, którą straciliśmy kilka miesięcy temu. Wzięta na ręce nie uciekała. W samochodzie usiadła na desce rozdzielczej i grzecznie dała się odtransportować w bezpieczne miejsce. Przyszła do nas sama i sama z nami została.

Okazała się przesympatyczną koteczką, lgnącą do człowieka i łaknącą kontaktu z nim. Bardzo towarzyska, łagodna wobec innych kotów. Szybko przyzwyczaiła się do nowego miejsca pobytu. Pozwala ze sobą wszystko zrobić, nie oponuje podczas badania. Nie sprawia żadnych kłopotów, to koci ideał.

Sally przyszła i została z nami, ale mamy nadzieję, że nie na długo. Zasługuje na prawdziwy dom. Jest zdrowa, wkrótce będzie miała zdejmowany kamień z zębów oraz zostanie wysterylizowana.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: