Słoneczko


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: 2015

Historia tej kotki zaczyna się jak wiele historii kotów bezdomnych… Słoneczko cudem przeżyła wypadek komunikacyjny, w wyniku którego straciła czucie w tylnych łapkach. W chwili znalezienia jej przy jednej z podłódzkich dróg była obrazem nędzy i rozpaczy – zaniedbana do granic możliwości, niedożywiona i odwodniona. Sama skóra i kości, problemy ze wzrokiem … Została poddana szczegółowej diagnostyce i pod troskliwą opieką wyszła na prostą. Dzisiaj w niczym nie przypomina kota, którym jakiś czas temu była. Jest zupełnie zdrowa i nie przyjmuje żadnych leków.

Słoneczko to kotka o pięknym charakterze. Kocha przytulanie, leżenie na kolanach i zabawę. Przepada za głaskaniem, przytulaniem i ganianiem za piłeczkami i wędkami z piórkiem. Odwdzięcza się mruczeniem i swoim „gadaniem”, uwielbia „barankować” i chodzić krok w krok za człowiekiem. Jak przystało na trikolorkę, jest bardzo charakterna i nie daje sobie w kaszę dmuchać 🙂 Obecnie pracujemy nad jej relacjami z innymi kotami i psami, bo czasami potrafi się zapomnieć w zabawie 🙂 Pięknie chodzi na szelkach, jest grzeczna i wpatrzona w człowieka.

Szukamy dla niej najlepszego domku na świecie – z ludźmi do brania jej na kolana i chętnymi do głaskania jej pięknego futerka !

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: