Szóstka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Szóstka i Timi zostały rodziną 😉

Bardzo radosna, aktywna sunia, z którą nie sposób się nudzić. Idealna dla rodziny z dziećmi lub młodych ludzi prowadzących dynamiczny tryb życia.

Szóstka, bo tak na imię naszej nowej podopiecznej, została znaleziona w Łodzi w okolicach skrzyżowania Kilińskiego- Naruszewicza (Chojny).
Po bezowocnym w skutkach powiadomieniu Straży Miejskiej okoliczni mieszkańcy, którym nie jest obojętny los zwierząt, powiadomili jednego z naszych wolontariuszy.

Wolontariusz dokonał niemożliwego i złapał młodą, czarną sunię. Psina została niezwłocznie przetransportowana do kliniki celem ocenienia wieku, stanu ogólnego i ustalenia danych ewentualnego właściciela.

Okazało się, że sunia jest zaczipowana, ponadto miała szelki. Niestety, numer czipa nie został wprowadzony do żadnej większej, ogólnopolskiej bazy danych. Ogłoszenie o znalezieniu suniu zostało zamieszczone na stronie schroniska.

Stan suni został oceniony przez lekarza weterynarii jako dobry. Szóstka jest psem średniej wielkości*, jak na starszego szczeniaka przystało bardzo żywiołowa. Jej nastawienie do świata jest bardzo przyjazne. Bez problemu dogaduje się z innymi psami.
Szóstka oczekuje na dotychczasowego właściciela, dom tymczasowy lub ludzi którzy postanowią dać jej ciepło na zawsze.

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: