Tajga


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża

Dziesięcioletnia sunia, mix owczarka niemieckiego o tajemniczym i wymownym imieniu – Tajga ze smutkiem w oczach czeka na dom. Śpieszmy się, nie ociągajmy, dajmy tej uroczej suni szansę. Tajga może nie przeżyć zimy. Jest coraz chudsza i bardziej zagubiona. Musi mieć podawane lekarstwa wspomagające pracę trzustki, co w warunkach przepełnionego schroniska nie jest mozliwe. Tajga przypomina arystokratkę, która nagle starciła wszystko i nie odnajduje się we wrogim dla niej swiecie. Tajga jest damą, w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Jej zamglone smutkiem oczy rozjaśniły się na moment gdy wyszła poza bramę schroniska. Jej chłonny umysł potrzebuje bodźców do zycia, ona umiera z beznadziei i smutku. Damy nie proszą, damy po prostu są. Tajga jest i nie daje o sobie zapomnieć. Ratujmy Tajgunię!!!!!
Oby nie było za późno!!!!!!!

„Nowi właściele już dzwonili do mnie. Dziewczyny sprawuja się dobrze. Tzn. Tajga jest spokojna i zagosoidarowała sobie budę. Natomiast sarenka chce tylko biegać i biegać. Trochę szczekała ale mam nadzieję, że to minie.”

01.03.2007.[’][’][’]Dzisiaj dowiedzialam sie, ze Tajga odeszla. Tak mi przykro, ze tylko chwilke mogla sie cieszyc lepszym zyciem.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: