Twix


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2008

Twix nareszcie się doczekał!

Cześć!

Myślicie że jestem choć trochę ładny? Bo podobno najszybciej znajdują domy te psiaki, które są ładne. No więc ja chyba nie jestem wcale ładny. Czekam już długo i tak się zastanawiam: może mnie taki dom się nie należy? No bo ja jestem taki zwykły.

Co trzeba zrobić żeby stać się ładnym psem? Pytam i pytam a nikt mi nie chce powiedzieć. Więc sobie wymyśliłem, że jak będę grzeczny to może trochę wypięknieję. I nigdy, przenigdy nie będę rozrabiał. Naprawdę. Obiecuję. Z łapą na sercu. To serce to ja mam chyba za duże. Jest w nim tyle miejsca a nie mam kogo kochać. I jak się ma takie puste miejsce w sercu to to boli i cały czas się myśli o tym kimś do kochania. I jest się samotnym.

A może nikt mnie nie chce bo ja się trochę boję. No bo skąd mam wiedzieć że te nowa osoba będzie miła? No nie wiem. A nie wszyscy ludzie są przecież fajni, prawda? I ja na początku jestem taki troszkę boidudek. Ale jak już kogoś poznam to lubię przyjść na mizianie i na przytulanki. I jestem wtedy bardzo radosnym psem. I patrzę wtedy głęboko w oczy, bo chciałbym wiedzieć czy to Ty? Czy to Ciebie mogę pokochać? Bardzo bym chciał…

No i bardzo się staram. Więc potrafię już: nie siusiać w domu (to podobno ważne), i ładnie chodzić na smyczy. Chyba taki pies co jest grzeczny na spacerze to jest ładniejszy od tego co broi. I jak się siusia w domu to wtedy mówią: „brzydki pies” więc szybko się nauczyłem siusiać na trawnik.

No i zawsze ładnie bawię się z innymi psami. Taki spokojny jestem. Tylko obcych się trochę boję. Ale chciałbym kogoś pokochać i żeby ten ktoś też mnie chciał. I dał mi parę dni żebyśmy się poznali. Bo ja jestem dobrym psem i bardzo się staram. I jak kogoś kocham to jestem wtedy wesoły, radosny i się uśmiecham i macham ogonkiem. Wtedy już się wcale nie boję.

No i może chociaż troszeczkę jestem ładny?

Twix ma około 2 lata, waży ok. 23 kg, sięga głową do połowy uda. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami (jest uległy) i kotami. Umie chodzić na smyczy i zachowuje czystość w domu. Jest psem wesołym, bardzo bystrym, ale nowo poznanych ludzi traktuje z dużą rezerwą. Potem jest już tylko lepiej Jest zdrowy, zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym, odrobaczony, odpchlony, wykastrowany i zaczipowany (posiada też książeczkę zdrowia).

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: