Yellow


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2008

Orange i Yellow to najdłużej rezydujące w naszej Fundacji psiaki. Czekają już tyle lat, każdemu gościowi Ośrodka Adopcyjnego pokazują się w jak najlepszej strony. Biegają, hasają, bawią się ze sobą i z innymi psiakami. Mają doskonały kontakt zarówno z psami, jak i z sukami.

Nasze dziewczynki to prawdopodobnie matka z córką. Zostały odebrane interwencyjnie już wiele lat temu z koszmarnych warunków. U nas mają o wiele lepiej niż w dawnym „domu”, ale pomimo naszych starań, z pewnością brakuje im miłości i ciepła. Są bardzo ze sobą związane, jedna bez drugiej nie potafi żyć. Nie można ich rozdzielić, muszą trafić do wspólnego domu.

W boksie grzeczna i spokojna Yellow zmienia się nie do poznania, gdy przychodzi czas zabawy z innymi psami. Doskonale dogaduje się z nimi, w zabawach jest uległa, co jest ważne dla posiadaczy innych zwierząt, którzy zainteresują się adopcją Yellowki. Spokojniejsza od Orange, bardziej wyważona i emocjonalnie doroślejsza. Potrzebuje dużo ciepła i spokoju, odwdzięczy się za to dozgonną miłością.

————–
Za wykonanie zdjęć zamieszczonych w kalendarzu Niechciane i Zapomniane 2016 dziękujemy Maciejowi Góralewskiemu: wstarymalbumie.pl

***

24.06.2016 Orange i Yellow trafiły do wspólnego, wspaniałego domu w Łodzi :)

https://www.youtube.com/watch?v=nV2U5RprjSc&feature=youtu.be

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: