Żabka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mini
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2000

Żaba to w tym momencie najstarsza mieszkanka naszego ośrodka. Zamieszkała w kuchni, bo nigdzie indziej nie było miejsca 😉  Ale też nigdzie indziej by się nie odnalazła – jest niewidoma i już nie najmłodsza.

Żabka stała się ofiarą dramatu pewnej rodziny. Jej były opiekun to osoba uzależniona, która nie podołała opiece nad sunią. Żabka przez wiele tygodni zamknięta była w domu, a potem nie miała się gdzie podziać i cudem uniknęła schroniska. Cieszymy się, że trafiła do nas i że możemy sprawić, by ostatnie lata jej życia były trochę szczęśliwsze.

Żabka jest niezwykle pogodną mikro sunią, która doskonale sobie radzi, pomimo ślepoty i zaawansowanej już starości. Jest pełna energii – widać, że chętnie korzysta z możliwości przebywania na świeżym powietrzu. Dużo spaceruje, poznaje teren. Uwielbia pieszczoty i cieszy się każdą chwilą, jaką jej poświęcamy.

Żabka może dożyć u nas swoich ostatnich dni, ale… chcielibyśmy dla niej czegoś więcej. Życzymy jej o wiele więcej i o wiele lepiej. Mamy nadzieję, że jakaś wspaniałomyślna osoba o wielkim sercu zdąży z pomocą i przytuli ją do swojego serca, póki jest na to czas.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: