Zibi


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia
  • Rasa: w typie amstaffa
  • Rok urodzenia: 2009

Do trzech razy sztuka! Po dwoch nieudanych adopcjach Zibi nareszcie w swoim domu!

10153309_10202347867281339_1540669110_n

 

Zibi to urocza błękitna amstaffka, która nie ma szczęścia do ludzi. Po raz pierwszy była naszą podopieczną ponad rok temu, kiedy została znaleziona błąkająca się po ulicy. Długo czekała na kogoś do kochania. Już wydawało się, że znalazły się takie osoby. Po Zibi przyjechano aż z Krakowa. Wszystko wskazywało na to, że to właśnie ludzie dla niej. Zaskarbili sobie nasze zaufanie, nie wzbudzali żadnych podejrzeń. A jednak, po roku od adopcji, zawiedli nas, a przede wszystkim zawiedli biedną Zibi.

Zibi znalazła się w schronisku w Krakowie. Wciąż nie wiemy co naprawdę się wydarzyło, wiemy natomiast, że sunię przywiązano do drzewa. Po raz kolejny porzucono naszą Zibi, o której szczęście walczyliśmy przez tyle miesięcy.

Obiecialiśmy sobie i Zibi, że już nigdy nie pomylimy się co do jej nowych opiekunów. Że znajdziemy jej kogoś na zawsze, a osoby, które doprowadziły do tego, że po raz kolejny jest bezdomna, poniosą właściwe konsekwencje.

Zatem Zibi szuka nowych, LEPSZYCH ludzi. Jest spokojną i bardzo ułożoną sunią. Uległa i posłuszna, nie sprawia żadnych problemów. Szkoda tylko, że wciąż jest taka smutna. Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, dzięki komu zapomni o doznanych krzywdach.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i odesłanie na podany adres mailowy.

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: