Brando z Józefowa szuka ciepłego domu

BRANDO – Trafił na Strużańską w grudniu 2010r., razem z większym od niego Gordonem. Obaj byli przeraźliwie wychudzeni i zaniedbani. W schronisku powoli dochodzili do siebie. Gordon, jako odważny i pogodny pies, szybko zaskarbił sobie sympatię wolontariuszy.

A Brando ?

Brando był zdominowany przez współlokatora. Początkowo wycofany, nieufny, wręcz bojaźliwy. Minęło trochę czasu, zanim Brando podszedł po pierwsze smakołyki. Potrzebował cierpliwości i zrozumienia, by wreszcie można było go pogłaskać, przytulić.  Jednak dopiero zmiana współlokatora otworzyła mu ścieżkę do naprawdę przyjaznych relacji z ludźmi. Brando przestał się bać. I wkrótce poznaliśmy uśmiech tego psiaka 🙂  Okazało się, że jest przyjaznym wręcz stęsknionym za człowiekiem pieszczochem 🙂 Zaczął chodzić na spacery 🙂  Ostatnio niemal wylewnie wita wolontariuszy i oczywiście upomina się o kolejną wizytę w lesie 🙂 A tam ? Próbuje dogonić każdy zapach a jednocześnie nie uronić ani chwili z człowiekiem 🙂

Od pewnego czasu mieszka w sektorze B, w jednym boksie z Kaimą. Mają niezłe relacje ale podczas karmienia warto przypilnować, by sunia na pewno zjadła swoją porcję …  Brando jest kilkuletnim psem. Może mieć około 4-5 lat. Jego skąpy podszerstek nie zapewnia ochrony przed niskimi temperaturami. Każdej zimy Brando marznie. Choruje … Może w tym roku szczęście mu dopisze ? Może pojawi się człowiek, który zabierze go do ciepłego bezpiecznego domu zanim nadejdą mrozy … Oby !

Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Małgośka 608 315 461
Wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl

Adres: ul. Strużańska 15 Józefów 05-119 Legionowo

Brando 2

 

Brando 3

Brando