Co słychać w Ich magicznym domu? Starsi Państwo i 33 koty

W połowie grudnia pisaliśmy o dwójce starszych ludzi, którzy roztoczyli czułe skrzydła opieki nad 33 kotami, podrzuconymi, chorymi, skrzywdzonymi… KLIK

Apelowaliśmy o pomoc, wystawiliśmy aukcję cegiełkową na allegro.
Łącznie udało się zebrać kwotę 640zł.
Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy!

Za te pieniądze zakupiliśmy wytwornicę pary, dzięki której Pan Jan i Pani Anna* będą mogli z łatwością utrzymać porządek w pomieszczeniach, w których przebywają koty – umyć i odkazić podłogi, odświeżyć koce i kanapy, wyparzyć kuwety, a to wszystko bez stosowanie detergentów.

Oprócz tego, Justyna Zendeł wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 19 im. Karola Wojtyły w Łodzi, z pomocą klasy weterynaryjnej, przekazała 11 nowych kocyków dla kotów Starszych Państwa, a Katarzyna Sitarek z Kliniki Gdańska 81 podarowała duży, ciepły koc, kilkanaście miseczek, witaminy i zabawki.
Gorąco dziękujemy!

Koty mają się dobrze, z wyjątkiem dwóch, u których wystąpiły objawy alergiczne. Koty są jednak pod stałą opieką weterynaryjną Gabinetu Futrzak.

Pod swoją opiekę przejęliśmy natomiast kotkę Princess, która bardzo źle znosiła towarzystwo innych kotów i miała poważny problem z okiem. Kotka przebywa obecnie w domu tymczasowym i poszukuje stałego domku.
KLIK

Klika zdjęć 🙂

* imiona Starszych Państwa zostały zmienione