Domy tymczasowe dla Żwirka i Muchomorka PILNIE poszukiwane!

Żwirek i Muchomorek – dwa 5-miesięczne szczeniaki, o których już pisaliśmy, znalazły się w bardzo pilnej potrzebie.

Psiaki zostały znalezione w zeszły weekend tuż przy bardzo ruchliwej drodze wylotowej. Udało nam się je złapać, po czym zawieźliśmy je do lecznicy na obserwację, badania i szczepienia. Psiaki są już zdrowe, ale wciąż przebywają w lecznicy… bo po prostu nie mamy ich gdzie umieścić. Mają tam fachową opiekę, ale takie maluszki najbardziej potrzebują teraz domu, rodziny, kogoś kto zapewni im socjalizację – tak ważną w tym okresie życia. Potrzebują domu, chociażby tymczasowego…

Psiaczki są grzeczne i spokojne, nie sprawiają większych kłopotów.
Żwirek to malutka i drobna kupka nieszczęścia. Rozbraja spojrzeniem i powala delikatnością. Nie sposób go nie pokochać w pierwszej chwili, gdy się go zobaczy. Potrzebuje OGROMNEJ dawki miłości i ciepła.
Muchomorek z kolei to psiak z charakterkiem. Ma niewinne spojrzenie, ale drzemie w nim niespożyta energia i chęć do zabaw. Przeżył już swoje, ale jest silny i dzielny, szybko zapomni o wszystkich nieszczęściach, jakie mu zgotował los i ludzie. Ruch i mnóstwo zabawy – to główne potrzeby naszego Muchomorka 🙂 Oprócz tego dużo, dużo miłości i cierpliwości.

Mamy nadzieję, że chłopaki rozmiękczą czyjeś serca i otrzymają szansę na lepsze życie. Jeśli ktoś z Państwa będzie gotowy przyjąć Żwirka lub Muchomorka do domu tymczasowego, lub adoptować jednego z psiaków, prosimy o kontakt telefoniczny:
Kaja 604 172 520
Natalia 602 457 408
lub mailowy:
natalia@fniz.pl