Jagódka i Melonik – te drobinki czekają właśnie na Ciebie

Całe życie spędziły wśród większych od nich, walcząc o przetrwanie – z nimi, z głodem i z całym światem dookoła. Trudno uwierzyć, że te miniaturowe pieski wciąż mają wiarę w ludzi. Pod grubym futrem sama skóra i kości, ale w sercu wciąż ogromne pokłady zaufania w człowieka. Rodzeństwo od kilku dni u nas – przyjechały razem z 9 husky z interwencji ze Skierniewic. Czekają na kogoś, kto czeka właśnie na nich.


Jaka jest Jagódka? Maleńka, wciąż z niedowagą, lekka jak piórko. Najgrzeczniejsza z grzecznych – skromnie czeka w kącie na zainteresowanie, a gdy je u kogoś zobaczy, nieśmiało macha ogonkiem i wtula się w rękę. Będzie psem niekłopotliwym i wdzięcznym do końca swoich dni.

Czym ujmuje Melonik? To jeden z tych psów, które nie dopominają się uwagi, lecz cierpliwie czekają aż zostaną zauważone. Skromny, w oczach ma obawę o to co przyniesie następny dzień. Widać, że brakuje mu radości życia, z którego młody pies powinien czerpać garściami. Melonik jeszcze nie zaznał szczęścia.

Rodzeństwo: Jagódka i Melonik mają około 2 lat. Poszukują ciepłych, prowadzących spokojne życie opiekunów, którzy gotowi będą poświęcić im czas i wynagrodzić wszystkie smutne chwile w ich życiu.

Chcesz być dla nich ich całym światem? Skontaktuj się z nami:

tel. 604 172 408 lub 602 457 408, mail natalia@fniz.pl

Jagódka i Melonik znalazły się u nas po interwencji: http://www.blog.niechcianeizapomniane.org/index.php/interwencja-w-skierniewicach-11-zaglodzonych-psow-w-tym-9-husky-odebranych-wlascicielce-2/

Na właścicielkę odebranego stada Fundacja złożyła doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzętami. Do czasu ustalenia statusu prawnego zwierząt nowy opiekun zobowiązany będzie do podpisania umowy tymczasowej adopcji.