kociaki w fundacji – Shell i Milo


Dzisiaj zachęcamy do adopcji jednych z najmłodszych podopiecznych fundacji. Shell i Milo to dwa młode kocurki, których życie od najmłodszych lat nie oszczędzało i wystawiło na wielką próbę charakteru, jaką jest bezdomność. Dzisiaj chłopcy pod naszą opieką uczą się na nowo jak to jest być młodym i beztroskim. Przedstawiamy Shella i Milo.

Shell (pseudonim artystyczny V-power) przez dwa dni ukrywał się pod maską samochodu na pewnej (tajemniczej) stacji benzynowej. Świetnie się tam bawił, ale w końcu zdał sobie sprawę, że warto by było od czasu do czasu coś przekąsić, dlatego zaczął wychodzić do podstawionego jedzenia, ale ani myślał podejść do ludzi. Musieliśmy mocno go namawiać i użyć podstępu, by go złapać i umieścić w bezpiecznym miejscu.
Shell dzisiaj ma prawie 4 miesiące, jest wielkim kocim rozrabiaką, a będzie prawdziwie charakternym kocurem. Jest zdrowy i ciekawy świata, choć jeszcze z rezerwą podchodzi do ludzi. Ulubiona zabawa: berek, w chowanego.

Milo to zupełne przeciwieństwo Shella. Wyciszony, spokojny, wręcz melancholijny 🙂 Jest bardzo nieśmiałym kotem, na pewno potrzebuje mnóstwo miłości i ciepła. Ma dopiero 10 tygodni, a już poznał świat od tej najgorszej strony. Milo miał też brata, któremu prawdopodobnie nie udało się przeżyć. Kociak czeka w domu tymczasowym u Magdy na kogoś, kto otworzy przed nim serce.

kontakt w sprawie adopcji Shella i Milo:
602 457 408 lub mail natalia@fniz.pl

Zapraszamy także do adopcji pozostałych kocich podopiecznych fundacji.