Niezwykła Oczka zabrana ze schroniska w Tomaszowie – śmierć opiekunki i realna groźba powrotu do boksu


Dzisiaj przekazujemy apel wolontariuszy ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim.
Ogromnym wysiłkiem uratowali oni jedną z suczek – różnooką Oczkę, dla której znaleźli dom tymczasowy w Łodzi. Niestety, tymczasowa opiekunka zmarła, a Oczka nie ma się gdzie podziać. Jest w dramatycznej sytuacji i grozi jej powrót do schroniska. Przeczytajcie sami.

W styczniu br. wyciągnęliśmy suczkę ( Oczka) z Tomaszowskiego schroniska i umieściliśmy Ja w DT. Niestety pani która prowadziła ten DT dziś w nocy zmarła. Mamy czas do końca tygodnia aby psa zabrać z powrotem. Istnieje realna możliwość że Oczka znów trafi do schroniska.

Oczka to niewielka suczka o ślicznie ubarwionej, miekkiej i puszystej siersci czego do końca zdjęcia nie oddają. Niepowtarzalna uroda tego przemiłego psiaka jest podkreślona przepięknymi oczami w różnych kolorach. Do tego Oczka jest dobrze wychowanym kundelkiem.
Potrafi zachować po sobie czystość, nie jest agresywna w stosunku do ludzi jak i innych zwierząt, dobrze toleruje dzieci. Jej historia jest mimo tych wszystkich zalet raczej smutna.

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim znalazła się co najmniej w roku 2009 na jesieni. Po długim pobycie w schronisku, w styczniu br. udało się Ją umieścić w domu tymczasowym. Niestety właścicielka tego domu zmarła. Bardzo trudno znaleźć nowy dom tymczasowy w tak przystępnej cenie i istnieje realne zagrożenie, że Oczka znów trafi do schroniska. Gdyby ktoś Ją zaadoptował jestem pewien że pozyska psa który odwdzięczy się z nawiązką dostarczając swoim nowym właścicielom wiele radości. Jej wiek oceniamy na okolo 5 lat. Jest wysterylizowana i szczepiona.

Tutaj znajdziecie wszelkie informacje o historii Oczki.

Oczka czeka na adopcję. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Maćkiem:
d.snoop@wp.pl