Ratujemy Bellę

Poznajcie Bellę.
Bella od wczoraj jest naszą podopieczną. Trafiła do nas w fatalnym stanie, a lista jej dolegliwości jest bardzo długa. Jest przede wszystkim skajnie wyniszczona, odwodniona i wychudzona (waży 5 kg!). Ma anemię i niedoczynnośc tarczycy. Oprócz widocznych wyłysień ma ropne zapalenie skóry, a jej ciało pokryte jest pękającymi bolesnymi ranami. Była niewyobrażalnie zapchlona. W pęcherzu moczowym ma ogromne kamienie. Cały czas poddawana jest dalszej diagnostyce. Zeskrobiny jej skóry zostały wysłane na badania w kierunku dermatofitów.
Na pewno będziemy potrzebować wsparcia finansowego w jej leczeniu. Już drugiego dnia rachunek za jej leczenie dobił do kwoty 700 zł, a to dopiero początek, bo proces leczenia został oszacowany na jakieś dwa miesiące. Będziemy też potrzebować dla Belli specjalistycznej karmy typu urinary s/o (zarówno mokrej jak i suchej).
Bardzo też potrzebujemy, żebyście trzymali za nią kciuki. Bella czuje się dzisiaj dużo gorzej. Jej stan został określony jako zagrażający życiu.
Bardzo byśmy chcieli, żeby się nie poddawała, żeby chciało jej się walczyć. To młoda sunia, ma zaledwie 2-3 lata, a zdążyła się już bardzo nacierpieć. Marzymy o tym, żeby móc jej przywrócić radość życia, żeby reszta dni przeżyła bez bólu i cierpienia, otoczona miłością. Niestety nie zawsze wszystko zależy od nas samych. Dlatego tak bardzo potrzebujemy Waszej dobrej energii. Trzymajcie kciuki za Bellę.

Osoby, które chcą nam pomóc w finansowaniu jej leczenia i diagnostyki prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt
Bank PKO BP 22102034080000490201742246

Bella potrzebuje też karmy weterynaryjnej typu urinary s/o w formie puszek i karmy suchej. Karmę można przesłać na adres:

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych ul. Jana Pawła II 37 Konstantynów Łódzki

lub do siedziby Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt ul. Malownicza 82, 92-76 Łódź