Rottek..już bez włosów na oczach..w drodze do swojego domu w Szwajcarii!!!:)))

Rottek pojawił się u nas nagle i równie szybko podbił serca wszytkich, którym dane było go poznać. Choć nawet Ci, nie mający bezpośredniego kontaktu z tym psem nie pozostali obojętni na jego jakże smutny los. Urodził się z chorobą wrodzoną, która powodowała narastanie owłosionej skóry na gałkach ocznych…zdawałoby się, że pies kompletnie nieadopcyjny, że sytuacja bez szansy na szczęśliwe zakończenie-ale nie!!!

Rottka pokochała cała Europa!!! Jest znany m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji no i oczywiście Polsce. Pokochało go olbrzymie grono ludzi, dzięki którym udało nam się przeprowadzić konieczną operację-i tu ogromne podziękowania dr Jackowi Garncarzowi, za szybką reakcję i błyskawiczną pomoc diagnostyczną i operacyjną, oraz za ulgowe potraktowanie 😉 oraz wszystkim darczyńcom, którzy sfinansowali operację Rokisia:)

Dzięki Wam Rokiś rozpoczyna nowe, szczęśliwe życie…i w końcu oglądą świat!!! Już jutro zobaczy również SWOICH LUDZI…po dwóch latach cierpienia w schroniskowym boksie…po dwóch latach bólu…MA DOM w Szwajcarii!!! I tu również podziękowania organizacjom Hundehilfe Schweiz oraz TSV Hundehilfe Polen e.V oraz naszej niezastąpionej tłumaczce i organizatorce 😉 Dorotce.

A tutaj zdjęcia z wyprawy do nowego domku:)))

rokis.jpg

rokis1.jpg

rokis3.jpg rokis4.jpg

rokis5.jpg