Serdeczne podziękowania dla Państwa Kasi i Mariusza Podołowskich :)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu Kasi i Mariuszowi Podołowskim za setki kilogramów karmy, które zebrali na swoim ślubie (zamiast kwiatów, wina czy kuponów totolotka 😉 ) i przywieźli do nas. Obdarowane zwierzaki wesoło merdają do Was ogonkami a my życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i żeby Wasza miłość, zarówno do siebie na wzajem, jak i do czworonogów, nigdy nie wygasła 🙂

Ponieważ nieuchronnie zbliża się zima, chcielibyśmy zaapelować do jesienno-zimowych par młodych, żeby rozważyli ten ciekawy trend i poszli w ślady Kasi i Mariusza. Nie zapominajcie o zwierzakach – może gdzieś niedaleko Was jakieś schronisko czy organizacja pro-zwierzęca potrzebuje karmy dla swoich podopiecznych? To fajna okazja, żeby pomóc.

Ostatnio zgłasza się do nas po karmę bardzo dużo karmicielek kotów. Staramy się pomagać w finansowaniu sterylizacji i dokarmianiu, jednak nie damy rady pomóc wszystkim tak jak by sobie tego życzyli. Jeśli możesz pomóc, nasza fundacja będzie wdzięczna za każdy kilogram suchej kociej karmy czy puszkę.

Kasiu i Mariuszu – jeszcze raz wszystkiego naj 😉