Transport Kutno (Oporów)-Warszawa na przyszły weekend pilnie poszukiwany! Dwie suczki pani Basi mogą trafić do wspólnego domu.

Kochani,
w najbliższy poniedziałek, 4 kwietnia dwie suczki pani Basi – Pippi i Gaja mogą trafić do nowego domu w Gdańsku. Suczki są bardzo ze sobą związane i spełnieniem marzeń dla nas, jak i dla nich, jest wspólny dom dla obu.
Właśnie w poniedziałek wyrusza transport kotki Misi z Warszawy do Gdańska. Jeśli suczki w weekend znalazłyby się w Warszawie, bez problemu mogłyby jechać razem z Misią do nowego domu. Jest to być może jedyna szansa dla nich.
Wiemy, że setki osób zna sprawę zwierząt pani Basi i zmarłego pana Stanisława, a dziesiątki z nich czynnie ich wspierały. Dlatego kierujemy do tych właśnie osób naszą serdeczną prośbę o zorganizowanie transportu spod Kutna do Warszawy na sobotę lub niedzielę 2/3 kwietnia. Zobowiązujemy się jednocześnie zwrócić koszty paliwa w obie strony. Żeby Was przekonać, przypomnimy mordki suczek, na które już czeka nowe życie:


Gaja


Pippi

Osoby skłonne do pomocy proszone są o kontakt mailowy: natalia@fniz.pl lub telefoniczny: 604172408, 602457408 (w razie braku odpowiedzi prosimy o smsa, bo nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon)

Liczymy na Was!