Wyjątkowe aukcje Wielcy Małym na allegro – zapraszamy!

Strona z autografem Piotra Adamczyka
Strona z autografem Piotra Adamczyka

Dziś rozpoczęliśmy uruchamianie wyjątkowych aukcji WIELCY MAŁYM na allegro. Można licytować kalendarze Wielcy Małym 2010 z autografami wszystkich gwiazd,  płytę Waldemara Koconia – Zagrożenia, tomik wierszy Franciszka J. Klimka pt. “Nie chodzi o to by człowiek miał kota” z dedykacją i autografem autora.

Wkrótce pojawią się kolejne aukcje – listę aktualnych aukcji można w każdej chwili zobaczyć TUTAJ. W kolejce na wystawienie czekają min. wspaniałe szkice Jacka Reczyńskiego, unikalny zbiór opowiadań “Koniokrady” Wojciecha Ginko, zdjęcie autorstwa Justyny Steczkowskiej z autografem piosenkarki, zdjęcie Edyty Olszówki z Bolkiem z planu zdjęciowego  “Nigdy nie mów nigdy” z autografem, duże zdjęcie Marty Żmudy Trzebiatowskiej z Baby  z autografem i inne.

Oczywiście cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla wybranych schronisk w ramach akcji Wielcy Małym. Zachęcamy do licytowania – kupując te wyjątkowe przedmioty pomagacie zwierzętom przetrwać zimę w schroniskach! Zbliża się gwiazdka – czyż kalendarz z autografami 12 gwiazd nie jest świetnym, nietuzinkowym pomysłem na prezent? :}

kalendarzWM2010-3