Kira


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średnia

Kira została znaleziona na dość ruchliwym rondzie razem ze swoją mamą. Obie suczki cudem uszły z życiem. Jest pieskiem średniej wielkości, delikatna, spokojna, urocza i zupełnie nieagresywna, chyba, że inny pies jest natarczywy, wtedy postraszy ząbkami. Jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale i tak chodzi bez, bo na każde zawołanie grzecznie wraca i ślicznie się pilnuje. Nie podbiega do ludzi, dzieci ani dużych psów. Z małymi bawi się w najlepsze, jest nie do zmęczenia. Przyzwyczajona do suchej karmy, ale nie pogardzi rybką czy kawałkiem mięska.

Długo bała się jakichkolwiek zabawek i nie wydawała żadnych dźwięków. Obecnie biega za piłeczką, przynosi ją i szczeknięciem prosi o to, aby rzucić jej jeszcze raz. Po przyjściu ze spaceru grzecznie siada i czeka na wytarcie łapek. Szczotkowanie czy kąpiel też przebiegają bezproblemowo. W domu jakby jej nie było. Nie załatwia się w domu, ładnie zostaje sama nawet do 7 godzin. Wystarczają jej trzy spacery dziennie. Jest to suczka, która jak się zakocha, kocha całym sercem. W samochodzie też leży grzecznie i przesypia podróż. Szczotkowanie czy kąpiel przebiegają bezproblemowo. Kotów nie goni, wręcz przeciwnie, chce się bawić. Nie jest jednak natarczywa, więc wyczuwa kiedy należy przestać.

Nie jest nauczona, aby spać w łóżku, więc nawet o to nie prosi. Reaguje na podstawowe komendy „siad”, „waruj”, „noga”, „łapa”, „przybij piątkę”. Nadal boi się jednak podniesionego głosu i wielkiego tłumu. Siedzi wtedy w swoim koszyczku i obserwuje z daleka. Jeżeli ktoś szuka psiaka na prawdziwego, oddanego przyjaciela naprawdę polecam Kirę:)

kontakt w sprawie adopcji:
Aleksandra 535 989 007

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: