Pączek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Kontakt

Pączek i Bułeczka to para, która trafiła do łódzkiego schroniska po wielomiesięcznym koczowaniu pod hipermarketem. Trafiły do nas, bo potrzebowały dużo czasu i pracy, by na nowo zaufać człowiekowi. Zaznały już przeganiania, wyrzucania, pewnie i wielu innych okrucieństw. Ale wiedzą też czym jest dobro człowieka, bo przez długi czas były dokarmiane przez życzliwe osoby, które do tej pory odwiedzają je w naszym ośrodku. 

Początkowo było z nimi bardzo źle. Chowały się za budami, odwracały wzrok i udawały, że ich nie ma. Jednak już po kilku dniach zaczęły zwiedzać teren, z ciekawością obwąchiwać wszystkie kąty. Momentalnie pojęły, że spacer służy do załatwiania swoich potrzeb, a po spacerze jest nagroda – miseczka. Wciąż trzymają się razem, nie odstępują siebie na krok, a jak widzą miseczkę… zapominają o bożym świecie.  Wtedy skaczą do naszych rąk, domagają się zainteresowania. Bardzo chcą zaufać człowiekowi i z każdym dniem idzie im to lepiej.

Pączek to bardzo subtelny piesek, który potrzebuje mnóstwo ciepła i miłości. W pierwszym kontakcie wciąż nieufny, ale mamy nadzieję, że zmieni się to bardzo szybko. Najlepiej czuje się w towarzystwie Bułeczki, z którą przeżył najgorszy czas w swoim życiu. Marzy nam się wspólna adopcja tych psiaków.

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: