Szaruś, Mruczuś i Krówek


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: mini

Jakiś czas temu trafiły do naszej Fundacji dwa kociątka znalezione na klatce schodowej – Pirat i Mruczuś. Kociątka miały koci katar, a jeden z powodu zaawansowanej przepukliny w oczku, musiał zostać poddany zabiegowi usunięcia gałki ocznej. Pirat znalazł już dom 🙂
Nieco później dołączyły dwa kolejne kociątka – Szaruś i Krówek. Ponieważ koteczki miały koci katar, dostawały antybiotyki, zostały również odrobaczone.

Kociątka są wesołe, skore do zabaw, chętnie jedzą suchą karmę. Załatwiają się do kuwetki. Trzeba im jeszcze zakraplać oczka, ale to drobiazg.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej wraz ze zobowiązaniem do poddania kociaka zabiegowi kastracji, gdy ten dorośnie.

***
Ciągle trafiają do nas informacje o kolejnych kociętach w potrzebie, nie jesteśmy jednak w stanie przejąć pod naszą opiekę ich wszystkich. Jednocześnie apelujemy o sterylizowanie kotek, w tym także tych dzikich… Samo dokarmianie niestety bardzo często kończy się tragedią chorych, umierających kociąt, z których niestety tylko garstka ma szansę na otrzymanie sensownej pomocy…

Wszystkie kociaki znalazły swoje miejsca na Ziemi 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: