Thor


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: bardzo duży
  • Rasa: w typie owczarka
  • Rok urodzenia: 2012

Kontakt

Kapitan Ameryka, Batman, Iron Man, Superman, Spiderman i wielu, wielu innych. Poświęcają się, aby każdy człowiek na kuli ziemskiej (i na każdej innej planecie) był bezpieczny, ale mimo nieśmiertelności i wiecznej chwały, potrzebują również miłości. W końcu każdy jej potrzebuje, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy. Tak też jest w przypadku naszego superbohatera. Panie i Panowie… Oto wszechpotężny władca wszystkich zwierząt (a także pracowników oraz wolontariuszy) na Malowniczej -THOR.

Thor zstąpił z niebios na Ziemię, by skończyć z rolą Avengersa. Trafił jednak w nieodpowiednie ręce, które zamiast uroków na naszej planecie i ciepła domowego ogniska pokazały mu chłód i obojętność.
Los nie przeklął jego ziemskiego życia na wieki i dostał od niego drugą szansę. Podarowaliśmy mu świątynię w naszym fundacyjnym boksie i staramy się pokazywać, że nie każdy ziemianin jest obojętny i pozbawiony uczuć. Uczymy go, że zaufanie da się odbudować przy odrobinie chęci i wspólnej pracy. Chyba nam się udaje, bo na ogonie Thora po zaledwie kilku dniach pojawił się „uśmiech”. Obserwujemy jak chętnie chowa swoją zbroję, by obnażyć przed nami prawdziwego siebie – ciekawskiego, przyjaznego, delikatnego.

Jest dojrzałym psim bogiem, który coraz ładniej chodzi na smyczy i uwielbia zdobywać nowe terytoria za pomocą swojego noska.
Nie przepada za towarzystwem innych psów, więc powinien zostać jedynakiem. Jego stosunek do człowieka jest dość chłodny i na pewno nie jest typem przytulasa. Zazwyczaj trzyma się na uboczu i chadza swoimi ścieżkami, ale zdarza mu się przyjść na jakieś niewielkie głaskanie. Zdecydowanie najbardziej interesuje go jedzonko!;)

 

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: