Rafi


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet wielokwiatowy
  • Rok urodzenia: 2016

Co by było, gdy życie całej Twojej rodziny posypało się w ciągu jednego dnia?.. Oto historia Rafiego, który nie chce żyć. Nasza rozpaczliwa prośba o dom dla niego.
Zostaliśmy poproszeni o pomoc rodzinie, która traci najważniejszą osobę – mamę i córkę jednocześnie. Nie znamy szczegółów, to nie był czas na zadawanie pytań. Wiemy tyle: starsza kobieta przyjęła pod swój dach wnuczki i ich psa, gdy jej córka zapadła w śpiączkę, z której już się nie obudzi. Jest im ciężko, ale nade wszystko kochają jego – bohatera tej historii.
Rafi był z nimi od szczenięcia. Adoptowany ze schroniska 7 lat temu, bardzo związany ze swoją opiekunką, której już nigdy nie zobaczy. Wielki pies o rozdzierająco smutnym spojrzeniu. Nie mógł z nimi zostać, bo ich rodzina już nie istnieje. Bo dzisiaj walczą o każdy dzień, a nie wiedzą, co spotka je jutro i czy może być jeszcze gorzej.
Pomogliśmy im tak, jak mogliśmy –
zaopiekowaliśmy się Rafim tak, jak one w tym momencie nie były w stanie. Jeśli kiedykolwiek musieliście na zawsze pożegnać psiego przyjaciela dla jego własnego dobra, pewnie znacie to rozdzierające serce uczucie. My widzimy je co rano w smutnych oczach zrozpaczonego Rafiego.
I teraz chcielibyśmy, abyście naszą prośbę potraktowali jak sprawę życia i śmierci. Rafi nie chce żyć. Nie chce żyć bez swojej opiekunki, ale przede wszystkim nie chce żyć w boksie. Nie je, nie cieszy się na nasz widok, nie chce wracać do boksu po spacerze. Gaśnie…A my nie umiemy mu pomóc.
Rafi ma 7 lat, jest dużym psiakiem o gołębim sercu. Całe swoje życie spędził z dziećmi, więc najprawdopodobniej w domu z dziećmi właśnie dobrze się odnajdzie.

Rafi nie ma czasu. Każdego dnia jest mu coraz trudniej. Potrzebny dom NA WCZORAJ!

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: