Bianka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2009

Przemysłowa część Łodzi, a właściwie to już przedmieścia. Bardzo ruchliwa trasa w stronę Warszawy to idealne miejsce na wyrzucenie psa, który – jeśli nie zakończy życia pod kołami samochodu – znajdzie sobie schronienie w pobliskim lesie. Tak też musiało być i tym razem, choć do końca nie przypuszczaliśmy, że te psy nie mają opiekunów.

Bianka trafiła do nas w listopadzie. Początki były trudne – sunia była wypłoszona, strachliwa. Bardzo szybko jednak otworzyła się, a stało się to głównie dzięki towarzystwu innych psów, które otworzyły ją na świat. Bianka szaleje razem z innymi podopiecznymi naszego Ośrodka. Jest bardzo przyjacielska, choć wykazuje cechy dominujące. Młodsze psiaki doskonale podporządkowały się jej – Bianka próbuje je wychowywać w zabawie, w związku z tym polecamy ją osobom posiadającym młodego i energicznego psiaka, którym będzie mogła się zająć.

Wciąż jednak pozostało w niej trochę lęku, dlatego szukamy dla niej kogoś cierpliwego i możliwie doświadczonego z socjalizowaniu psów. Bianka jest niezwykle pojętna i mądra. Wystarczy trochę dobrej woli, a stanie się pewną siebie i odważną sunią.

Jest wysterylizowana.

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: