Burbon


  • Płeć: kot
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: 2011

Aktualnie Burbon przebywa w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki, która wie o nim niemal wszystko. Dlatego tym bardziej polecamy Burbona do adopcji, bo jest kotem całkowicie sprawdzonym, a my znamy jego zachowania.

Trudno go opisać, bo to nieprzeciętny kot. Samotnik, pustelnik i milczek. Powiedzieć, że chadza własnymi drogami to krzywdzący banał. Bo to on wyznacza wąskie ścieżki, którymi tylko przemykać mogą inne koty, które staną na jego drodze. Dlatego w nowym domu powinien być jedynie panującym kocurem.

To weteran, który niejedno w życiu przeszedł i niejednego kota pogonił. Świadectwem na to niech będzie jego lewe ucho.
Wymaga opiekuna takiego jak on, o silnym i niezłomnym charakterze. Potrafiącego zrozumieć, kiedy mężczyzna nie ma ochoty gadać.

Ale nawet on ma swoje delikatne strony. Kiedy zadomowi się i zaufa, potrafi bez pytania usadowić się na kolanach i błogo usnąć. Burbon wymaga człowieka zdecydowanego, konsekwentnego i wyrozumiałego. Z takim dogadają się bez zbędnych słów.

Polecamy do adopcji Burbona – kota nieprzeciętnego. Potrzebuje domu w którym będzie mógł się realizować. To weteran, łowca, wojownik i zdobywca. Od kiedy jest w domu tymczasowym, a to około dwóch lat, nigdy nie chorował, jest nie do zdarcia. Za to tęskni za własną przestrzenią.

___

Burbon odszedł w grudniu 2020.

Do końca jego domem był dom Moniki – dziękujemy.

 

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: