Dragon


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: bardzo duży
  • Rasa: w typie cane corso
  • Rok urodzenia: 2009

Mały móżdżek w dużym ciele. Wielki pies, który nie do końca zdaje sobie sprawę ze swojej postury. Najchętniej uczucie do człowieka okazałby całym sobą – skacząc w ramiona, zalizując do nieprzytomności. Nasz Dragon to takie duże smocze dziecko.

Ten piękny i dostojny pies błąkał się którejś zimowej nocy po ulicach Łodzi. Nie znamy jego historii, ale możemy śmiało stwierdzić, że mieszkał kiedyś wśród ludzi, kogoś na pewno też bardzo kochał, bo tego uczucia jest w nim chwilami aż za dużo. Dragon jest silnym psem, przy którym każdy poczuje się bezpiecznie, mimo że brak w nim jakiejkolwiek agresji wobec ludzi. Podejrzewamy, że jego przodkowie mieli coś z rasy cane corso – świadczy o tym nie tylko wygląd Dragona, ale także i charakter.

Dla Dragona szukamy opiekuna, który nie obawia się interakcji z dużym i masywnym psem. Kogoś o dużym autorytecie u psów, osoby stanowczej i twardo stąpającej po ziemi, a jednocześnie szukającej w psie wiernego towarzysza. Takiemu opiekunowi Dragon odda całe swoje serce, poczuje się przy nim bezpiecznie, jak i sam zapewni mu poczucie bezpieczeństwa.

 

—-

Dragon ma wspaniały dom, mieszka razem z suczką również od nas adoptowaną Herą.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: