Dzidka


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mini

Dzidka, razem z 50tką innych psów, została odebrana w trybie interwencyjnym z koszmarnych warunków. Hodowana tylko po to, by się rozmnażać i zapewniać byt finansowy gospodarzom, przeżyła piekło, z którego ledwie uszła z życiem.

Zaraz po odebraniu z pseudohodowli Dzidka trafiła do domu tymczasowego, gdzie otrzymała należytą opiekę i dawkę czułości, jakiej bardzo potrzebowała. W ciągu miesiąca nauczyła się komendy „siad”, reagować na swoje imię oraz rozumieć, że niektóre zachowania nie są pochwalane przez ludzi. Jest bardzo przyjazna, rozszczekana. Lubi się bawić z innymi zwierzętami i nauczyła się delikatnie obchodzić z kotem (z którym stworzyła zgrany duet szaleńców).

Jak wszystkie psy w typie rasy beagle, Dzidka potrzebuje sporej dawki energii, częstych spacerów i szaleństw. To bardzo energiczne i towarzyskie psy, które najbardziej szczęśliwe są wtedy, gdy poświęca się im dużo czasu. Sunia może mieszkać z innymi zwierzętami. Dla Dzidki szukamy domu*, który zapewni jej wszystko, czego sunia potrzebuje.

kontakt:

604 172 408 lub 602 457 408
jola@fniz.pl

*) z uwagi na wciąż nie rozwiązaną sytuację prawną psów z psudohodowli, z przyszłym opiekunem Dzidki Fundacja podpisze umowę tymczasową, którą zastąpi właściwą umową adopcyjną w momencie, gdy zakończy się postępowanie sądowe przeciwko poprzednim właścicielom.

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: