GuMiś


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2008

Poznajcie nowego mieszkańca naszego ośrodka – Gumisia. Gumiś, zwany również Misiem, to dojrzały, ok. 9 letni psiak, który przez bardzo długi czas błąkał się w okolicach Parzęczewa. Gumiś podczas swojej tułaczki spotkał trzy inne psiaki, z którymi wspierał się w niedoli. Wszyscy jego psi przyjaciele znaleźli domy. Dlaczego ten piękny, łagodny pies go nie znalazł? Jest to dla nas wielką, szokującą zagadką.

Miś Gumiś jest bardzo sympatycznym, zrównoważonym, posłusznym i kochanym psiakiem, który szuka kontaktu z człowiekiem, ale nie jest przy tym natarczywy. Siada obok i patrzy maślanymi oczkami, które przepełnione są miłością i zaufaniem. Gdy poświeci się mu trochę uwagi wtula się w człowieka całym sobą i rozpływa, gdy się go głaszcze. Lubi też podawać łapkę

Miś jest u nas dopiero kilka dni i nadal się poznajemy, lecz już zdobył nasze serca i z każdą kolejną chwilą pokazuje nam, jakim cudownym jest psem. Ktoś, kto postanowi dać mu szansę i zaprosi go do swojego domu i życia zyska prawdziwego przyjaciela, który będzie mu wierny i oddany do końca swoich dni.

__

Gdy dostaliśmy ankietę przedadopcyjną w sprawie adopcji dwóch psów, przecieraliśmy oczy ze zdumienia i upewnialiśmy się czy na pewno dobrze rozumiemy. Dla Pani Haliny było jednak oczywiste, że jeśli chłopcy zakolegowali się w „bidulu”, to powinni znaleźć wspólny dom
I tak po podwójnych adopcjach Orange i Yellow, Gucia i Mai czy Gina i Tonika, przyszła kolej na Gumisia i Codiego. I nie, nie zamieszkali w domku jednorodzinnym z ogrodem. I nie są małymi psami. Ani rasowymi. I „nie męczą się w bloku”

Dziękujemy

 

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: