Krzyś


  • Płeć: samiec
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2015

Cześć Człowieki!

Tak sobie czasami nucę: „Jestem sobie mały Krzyś, piękny Krzyś, nie mam domku nie od dziś….”. Ale do rzeczy, bo nie o moich zdolnościach muzycznych tu mowa.
Nie chcę wracać do tego, co było kiedyś. To już zamknięty rozdział.
Teraz mieszkam w takim domu, gdzie jest dużo psich kolegów i koleżanek. W sumie to jest nawet fajnie, nie narzekam. Jest ciepło, mam mięciutkie posłanie, ciocie dobrze mnie karmią i mam się z kim bawić. Jedynie człowieków jest mało i zawsze trzeba się tym człowiekiem dzielić z innymi zwierzakami. A ja bardzo bym chciał mieć takiego człowieka tylko dla siebie. Żeby mnie tak ciągle miział i głaskał i brał na kolana i kochał mocno do końca życia.
Ciocie w fundacji mówią, że jestem uroczy i grzeczny, i że na pewno szybko znajdę dom. Ale coraz bardziej myślę, że te ciocie to chyba jakieś oszukistki są, bo że niby ja taki cudowny a swojego osobistego człowieka nadal nie mam.
Mój Człowieku, jakbyś mnie szukał to mieszkam w Łodzi w Ośrodku Adopcyjnym Fundacji Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt. Jakbyś chciał mnie poznać to zadzwoń do cioci Kasi 502 284 795.

Krzyś

____

Krzyś to malutki (niecałe 7 kg), łagodny, sympatyczny kundelek o wielkim uroku osobistym.

Został znaleziony w jednej z podłódzkich miejscowości. Wg informacji, które otrzymaliśmy, został potrącony przez samochód, jednak wyszedł z tego bez szwanku.

Akceptuje inne zwierzęta  oraz dzieci.

Jest już po zabiegu kastracji, gotowy na nową przygodę o nazwie „życie” 🙂

___

W sierpniu 2018 Krzyś znalazł wspaniały dom. Zamieszkał w Łodzi.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: