Lady


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mini
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2013

Lotka i Lady – dwie przecudnej urody suczki, które całe swoje życie spędziły w lesie. Razem ze swoją mamusią Lenką trafiły do nas po trzyletniej tułaczce. Przeżyły tylko dzięki ludziom, którzy zostawiali im jedzenie.

Lady przebywa w domu tymczasowym u Moniki:

Ta sunia została mi przekazana jako wystraszony leśny duszek. Jako Dom Tymczasowy wzięłam sobie do serca wytyczne Fundacji i dużo myślałam nad tym, jak takiego wypłosza zsocjalizować. Suka musiała  być noszona po schodach, przez 24 godziny na dobę udawała że jej nie ma. I jedzenie… Nie jadła przez równy tydzień. Popadałam w paranoję. Jak  nakłonić ją do jedzenia, żeby pies wzięty na „tymczas” nie padł u mnie z głodu?

Tydzień później…

Po tygodniu Lady otworzyła się na świat zewnętrzny. Schody przestały być barierą nie do pokonania. Kot jest fajnym kumplem. A człowiek? Człowiek zasługuje na to aby mógł ją pogłaskać, a nawet na pomerdanie ogonem. No i przede wszystkim daje jeść. Bo Lady ogląda się już za każdym posiłkiem i wcale nie musi przy tej okazji zostawać sama.

W przypadku tego psa decyzja o odłączeniu jej od mamy i siostry przynosi co dzień nowe efekty. Bardziej widoczne niż bym o tym kiedykolwiek marzyła.
Lady to najbardziej odpowiednia towarzyszka dla osoby lubiącej spokój i wyciszenie, z pewną dozą cierpliwości dla jeszcze troszkę wylęknionych leśnych duszków. Jest cicha i spokojna ale oddana i wdzięczna. Chętnie zamieszka z kotami.
___
W grudniu 2016 Lady zamieszkała w nowym domu, na Retkinii 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: