Leśny Duszek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: mix
  • Rok urodzenia: 2015

Jest u nas od wczoraj i już zdążył podbić serca wszystkich opiekunów i wolontariuszy. Uważajcie, bo i was w sobie rozkocha! Trafił do nas, bo przez ostatni miesiąc jego dotychczasowym schronieniem był las pod Łodzią. Jakimś cudem znalazł się tam sam, zdany tylko na siebie. Przeżył, bo dokarmiali go dobrzy ludzie.

Nasz Leśny Duszek ma duszę tak piękną jak oczy. Zdjęcia nie oddają nawet połowy uroku, jakim emanuje. Ma jakieś 6 miesięcy, więc jest jeszcze dzieckiem, ale już swoje przeżył. W spojrzeniu ma ten rodzaj psiej mądrości, która rodzi się w bólach, po przejściach. Na szczęście Duszek ma w sobie ogromne pokłady ufności i otwiera się z każdą godziną. Już niedługo zobaczycie jak te piękne orzechowe oczy tętnią radością i energią.

Duszek już teraz czeka na tego jedynego, albo tych jedynych. To oaza łagodności i subtelności. Na wszystkie wasze pytania zaczynające się od „czy akceptuje…” od razu możemy odpowiedzieć: TAK!! W tym psie nie znajdziecie wad. A jeśli nam nie wierzycie, przyjedźcie go poznać.

Coś więcej o Duszku? Zadzwoń.

 

***

W grudniu 2015 Leśny Duszek zamieszkał ze swoją rodziną w Pabianicach 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: