Luna


  • Płeć: kocica
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: Lusia - 2012, Luna - marzec 2013

Kocia mama z małą kocią córką koczowały na klatce przy drzwiach pewnego mieszkania. To kiedyś był ich dom. Gdy zmarła starsza pani, ich opiekunka, kotki zostały wyrzucone na bruk. Lusia i Luna to dwie różne kocie osobowości, choć wyglądają niemal identycznie i mają wspólną historię.

Mama – Lusia była ogromnie kochana przez panią, która przygarnęła ją z ulicy i bardzo o nią dbała. Gdy okazało się, że koteczka jest w ciąży, opiekowała się nią, znalazła domy dla jej kocich dzieci, a jedno zachowała. Krótko potem życie starszej pani się skończyło. Tym sposobem matka z maleńką córeczką zostały same – bez starszej pani, bez swojego domu.

Lusia jest młodą i zrównoważoną kotką, która nie sprawia żadnych kłopotów. Ma niewiele ponad rok, ale w ciągu swojego życia już poznała czym jest bezdomność.
Jej córeczka – Luna na szczęście zna tylko dobre strony życia. Jest pełna energii, wszędzie jej pełno, a jej życie składa się wyłącznie z zabawy. Trudno się dziwić, w końcu ma dopiero 4 miesiące. Jej znakiem rozpoznawczym jest puszysta czarna kita.

Mama Lusia znalazła dom.

Córeczka Luna wciąż czeka.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: