Misia


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: Bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Gdy życie doświadcza rodzinę, wystawia na ciężkie próby, zabiera jej członków, często cierpią i zwierzęta. W rodzinie Misi wydarzyła się tragedia. W zalewie problemów nie było już miejsca na Misię. Nie było też funduszy, ani możliwości, by pomóc jej, gdy była w ciężkim stanie.

Misia trafiła do nas z zaawansowanym otwartym ropomaciczem. Jej stan był bardzo poważny i wymagał natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Od nas otrzymała pomoc natychmiast, choć i wtedy nie byliśmy pewni, czy uda nam się utrzymać ją przy życiu. Misia była chorobliwie otyła, zapasiona i zaniedbana. Miała problemy z poruszaniem się, a jej rekonwalescencja była długa i problematyczna.

Misia jest wciąż z nami – ma nową sportową sylwetkę, nową radość życia, nowe miejsce. Wciąż nie ma nowego domu i nowej rodziny.

Sunia jest wielkości labradora, ma swoje lata i swoje przyzwyczajenia. Lubi spokój, wygrzewanie się w słońcu. W jej wieku już nie potrzebuje dodatkowych atrakcji w postaci innych zwierząt zachęcających ją do zabawy. Najlepiej czułaby się w domu z ogrodem jako towarzyszka statecznej rodziny ceniącej sobie spokojne życie. Będzie oddaną towarzyszką i wniesie do domu dużo radości.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: