Miśka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: duża
  • Rasa: mieszaniec
  • Rok urodzenia: 2008

Kontakt

Czarny pies, czarna przyszłość? Pomóż nam odczarować mit czarnego psa. Mówi się, że czarnym psom trudniej znaleźć dom.  Na podstawie naszych obserwacji, ten mit okazuje się niestety smutną prawdą…  Jeśli czarny pies jest starszy i duży, sytuacja wydaje się być beznadziejna.  Czarne psy czekają w schroniskowych czy fundacyjnych boksach miesiącami, latami… Często nie mają okazji się doczekać. Odchodzą w samotności, niekochane przez nikogo. Z pustką w oczach i w sercu. Są zbyt zwykłe by uczynić czyjeś życie pełniejszym…

Czy taki będzie los Misi?  Czeka już u nas prawie dwa lata. To co możemy jej dać to tylko namiastka tego, czego potrzebuje. Dwa posiłki dziennie, posłanie i spacery to nie wszystko. Misia potrzebuje swojego człowieka, takiego, który będzie z nią na dobre i na złe.

Suczkę przywiozły do fundacji osoby, które przed świętami wielkanocnymi uratowały jej życie dosłownie ściągając z autostrady.  Prawdopodobnie ktoś wyrzucił ją z samochodu i zostawił na pastwę losu. Błąkała się po stacji benzynowej przez dwa dni. Była zziębnięta, przemoczona, głodna i przerażona.

Misia jest bardzo zrównoważonym psem, ładnie chodzi na smyczy, nauczona jest załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz. Bez problemu dogada się z innymi  zrównoważonymi psami (raczej samcami).

Jest po zabiegu sterylizacji.

 

fot. @ ivi project

fot. Bina Bi

Pobierz ankietę przedadopcyjną psa Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: